HAKKIMIZDA

NEDEN BİR BLOG AÇMAYA KARAR VERDİK?

Bu bloğu açmamızda birçok sebebimiz vardı. Bunlardan en büyük sebep okumayı ve yazmayı sevmemizdi. Daha sonrasında ise bu sitenin bize katacaklarını düşündük. Araştırma yaparak bilgi birikimimizi arttırmak bu bilgileri bloğumuz aracılığı ile siz okuyucular ile paylaşmak, meslekte daima güncel kalmak istiyoruz.

Temmuz 2019 yılı itibari ile Psikolog Hilal YAYCI KOÇAK ve Psikolog Özgür KOÇAK olarak bir blog açmış bulunmaktayız. Bloğumuzda yazarlarımız tarafından psikoloji bilimiyle ilgili yerli ve yabancı kaynaklardan derlenen makalelere, kitap ve film/dizi önerilerine, çeşitli araştırmalara ve psikoloji bilimiyle ilgili merak edilen konulara ağırlık vereceğiz. Ayrıca sitemizde psikoloji terimleri sözlüğü bulunmakta ve günlük paylaşım yapılmaktadır. Keyifli okumalar.

Siz de sitemizde psikolojiye dair yazılarınızın yayınlanmasını istiyorsanız [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz. (Yazılarınızın sitemizin kullanım koşullarına, yayın ilkelerine, yazım kurallarına ve amacına dikkat ediniz.) (Ruh sağlığı alanında çalışan veya öğrenci olmanız gerekmektedir.)