KULLANIM KOŞULLARI

0 Paylaşımlar

Psikolojiyazilari.com adlı sitemize giriş yapan herkes gizlilik sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemiz yazarlarımız tarafından psikolojiye dair makalelerin paylaşıldığı bir sitedir.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm döküman hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece site içindeki hiçbir döküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizde verilen tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis konulması, tıbbi tedavi uygulanması, eğitim planlaması amacıyla kullanılamaz.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizde kesinlik içeren cümleler kullanılıyor olsa bile bunların kesinliğini taahhüt etmiyoruz.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizdeki hiçbir bilgi bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi spesifik durumunuz konusunda sadece doktorunuzun önerilerine güvenmeniz çok önemlidir. Bu web sitesindeki bilgiler yalnızca genel bilgileri içerir. Bu web sitesinde okuduğunuz bilgiler sağlık uzmanınızla olan ilişkinizin yerine geçemez. Bu nedenle tıbbi tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Tanı ve tedavi için daima sağlık uzmanınızla görüşmelisiniz.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemiz içinde yer alan tüm bilgi ve dökümanlar site ziyaretçilerine yararlı olması gayesiyle hazırlanmıştır. Her ne kadar bu sitenin gerek güncellenmesi gerek her türlü hazırlığı aşamasında son derece itina ve dikkat gösterilmekte ise de, site içinde yer alan    bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ve siteden verilen linkler nedeniyle hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmez.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemiz içinde yer alan çalışmalar ve makaleler uzmanlarımız tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir olduğu düşünülen eserlerdir. Bununla birlikte site ve çalışma sahipleri, çalışmaların içerdiği bilgilerin güvenilirliği (ve özellikle güncelliği) konusunda hukuki bir güvence vermezler.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizde yayınlanan makaleler bilgi amaçlı kaleme alınmış ve hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o konuyla ilgili bir profesyonelle görüşmeden, makale içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemiz tüm bu faaliyetleri ve yararlanma koşullarını önceden bir duyuru yapmadan değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizden yararlanan herkes site ilkelerine ve misyonuna saygı duymak ve site kurallarına uymakla yükümlüdür.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizde her kullanıcı ve yazarlar kendi girdiği içerikten (yorum, yazı ve materyaller) sorumludur.  Psikolojiyazilari.com bunlardan doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizde yapılan yorum veya gönderilen içerik herhangi bir neden gösterilmeden silinebilir veya yayına alınmayabilir/kaldırılabilir.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemiz bu kullanım koşullarında herhangi bir bildirimde bulunmadan değişikliğe gidebilir ve eklemeler, düzenlemeler yapma hakkına sahiptir. 

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizde telif haklarına uymadığını ve kaldırılması gerektiğini düşündüğünüz yazılar, materyaller bulunduğu durumlarda lütfen ivedilikle iletişime geçiniz.