YAYIN İLKELERİ, YAZIM KURALLARI VE AMAÇ

0 Paylaşımlar

Ön değerlendirmede herhangi bir kişiye veya gruba ilişkin önyargı ve ayrımcılık içerdiği anlaşılan yazılar psikolojiyazilari.com adlı sitemizde yayınlanmamaktadır.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizde yayınlanacak yazıların bilimsel, hukuki ve etik sorumluluğu yazarlarına aittir.

Psikolojiyazilari.com adlı sitemizde yayınlanan yazıların kaliteli, işlevsel ve nitelikli içerik olmasına dikkat ediyoruz.

psikolojiyazilari.com adlı sitemizde yayınlanmasını istediğiniz içeriklerin Kullanım koşulları ve yayın ilkelerimize uyulduğu sürece kendi tarzınızla, mizacınızla ve bakış açınızla yazıp gönderebilirsiniz.

psikolojiyazilari.com adlı sitemizde içeriklerin güncel olmasına dikkat edilmektedir. Güncelliğini yitirmiş içerikleri lütfen bildiriniz.

psikolojiyazilari.com adlı sitemiz başka sitede, dergide, kitapta, makalede ve benzeri yerlerde bulunan içerikleri kaynak belirtmeden kullanmaz ve kaynak belirtilse dahi kullanılmaması istenen içerikleri barındırmaz ve barındırdığı düşünüldüğünde iletişime geçilmesi dahilinde ilgili işlemler ivedilikle yapılır.

Kaynakça gösteriminde APA stili tercih edilmektedir.

Lütfen yayın ilkelerimiz ihlal ettiğini düşündüğünüz içerikleri, görselleri ve materyalleri bize bildiriniz. Görüşleriniz, düşünceleriniz varsa da iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yayın ilkelerimiz ve amaçlarımız güncellenebilmektedir.